Jak sprawić, by wystrój mieszkania był elegancki?

#2016-11-29 00:14:07 

zadziora

Użytkownik

Nie za bardzo się na tym znam a chciałabym mieszkać w naprawdę gustownie urządzonym wnętrzu. Na wynajęcie architekta wnętrz niestety mnie nie stac ale nawet gdyby tak było to nie wiem czy bym tego chciała bo chcę, żeby moje wnętrze było urzadzone tak jak ja chcę a nie jak powie mi architekt który przecież nie zna mojego gustu. Co moglibyście mi poradzić, jakie są triki, co wybierać, żeby mieszkanie było bardziej eleganckie?
#2016-11-29 02:12:17 

KonstancjaJeziorna

Użytkownik

Przede wszystkim nie może być przeładowane, nie możesz też mieć rzeczy z różnych stylów które kompletnie do siebie nie pasują bo tworzy to nastrój chaosu a wtedy elegancko na pewno nie jest. Poza tym polecałabym umiar, lepiej i bardziej elegancko wyglądają nawet bardziej puste przestrzenie niż mieszkanie pełne wszystkiego w którym nie można przejść by się o coś nie potknąć. Lepsze są też stonowane barwy niż na przykład wybór materiałów w kwiaty choć pewnie i je można ładnie i ze smakiem zestawić, ale to już trzeba mieć talent a ty piszesz że go nie posiadasz :)
#2016-11-29 03:59:47 

zadziora

Użytkownik

Dziękuję, bardzo cenne uwagi. Coś jeszcze?
#2016-11-29 06:04:18 

Bella

Użytkownik

Jak chcesz eleganckich mebli to polecałabym zapoznać się z ofertą na przykład sof chesterfield z funkcją spania dostępnych w sklepie Black Cat Design, są świetne i na pewno wprowadzą nastrój elegancji do każdego pomieszczenia w którym się znajdą :) to najwyższa półka i widać to na pierwszy rzut oka, dobrej jakości przedmioty są w eleganckim wnętrzu najważniejsze
#2016-11-29 08:58:21 

KonstancjaJeziorna

Użytkownik

Zgadzam się, polecam też wybór wytrzymałego materiału jeśli na przykład chodzi o obicia mebli bo coś, co jest zniszczone i straciło dawną świetność na pewno nie doda uroku i eleganckiego charakteru
#2016-11-29 11:20:06 

Maskarada

Użytkownik

Ja bym do tego wszystkiego jeszcze dodała radę w postaci wyboru eleganckich, wysublimowanych dodatków. Rzuć na kanapę poduszkę szczypaną, postaw na meblach jakieś piękne , gustowne bibeloty… takie detale też mają bardzo duże znaczenie
#2016-11-29 14:20:00 

zadziora

Użytkownik

Dzięki
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015