Ciekawe kierunki podróży

#2016-12-06 01:07:43 

Orzeszek

Użytkownik

Z mężem rozglądamy się za jakimiś fajnymi opcjami na wyjazd zagraniczny. Wiemy że ofert jest sporo, biur także ale jednak zależy nam na tym, by coś ciekawego zobaczyć i żeby przy tym wszystko było profesjonalnie zorganizowane. Niestety nie zawsze tak jest więc polećcie może jakieś sprawdzone biuro. Dzięki!
#2016-12-06 03:32:02 

ziemniak

Użytkownik

Jak chodzi o fajne tematycznie wycieczki to zdecydowanie polecam Wam biuro MisjaTravel.pl. Mają doświadczenie i masę pozytywnych opinii. Już byłem w Rzymie z nimi dwa razy i nie mam żadnych uwag.
#2016-12-06 06:24:08 

drzewiara

Użytkownik

A jakie klimaty Was interesują? Chcecie raczej w Europie czy gdzieś poza? Możliwości są wielkie bo każde biuro ma dziś wiele opcji na zagraniczne wyjazdy. Jedyne co to należy sprawdzić opinie o biurze przed podpisaniem umowy.
#2016-12-06 08:34:29 

dużyJoe

Użytkownik

Podobno coraz modniejsze są pielgrzymki do Japonii śladami św. Maksymiliana Kolbego. Oczywiście nie trzeba być super religijnym żeby wiele z nich wynieść. Po prostu to ciekawe turystyczne wycieczki.
#2016-12-06 11:30:23 

UrlichVonMarienburg

Użytkownik

Ja uwielbiam Włochy, ale nie tylko Rzym tylko właśnie inne miasta. Neapol, Perugia, byłem też na Sardynii. Gdybym miał coś od siebie polecić, to właśnie to.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015