Czy modelki pracują też jako tłumaczki?

#2016-12-09 02:41:58 

KonstancjaJeziorna

Użytkownik

Chciałam się zapytać, bo jeszcze nigdy nie korzystałam z tego typu usług, czy w przypadku hostess wchodzą w grę także usługi związane z tłumaczeniem. Tak sobie pomyślałam, że mogłabym zgrać jedno i drugie, jeśli jest taka możliwość. Zawsze to parę groszy w kieszeni…
#2016-12-09 04:35:08 

rachunkowy_kucyk

Użytkownik

Są takie usługi oczywiście, ale zależy jakiego języka szukasz. Te najpopularniejsze to praktycznie wszystkie dziewczyny sa w stanie przetłumaczyć, z jakimis egzotycznymi to już poszukać będzie trzeba…
#2016-12-09 05:35:03 

KonstancjaJeziorna

Użytkownik

No ja w Poznaniu takie małe spotkanko szykuje dla moich klientów…
#2016-12-09 06:56:57 

Bella

Użytkownik

No moja droga, jeśli w Poznaniu to ma się odbywać, to proponuje Ci zajrzeć do tej agencji http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-poznan/, i w pełni będziesz zadowolona. Wiem o tym, że na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że trudno o dobrego fachowca w tej branży, ale jak się okazuje nic bardziej mylnego.
#2016-12-09 09:41:18 

Fixxxer

Użytkownik

No muszę powiedzieć, że teraz to językami obcymi to posługuje się większość naszego społeczeństwa, tylko politycy jakoś nie mogą dołączyć do tego grona, a szkoda, bo to jednak oni często reprezentują nasz kraj.
#2016-12-09 11:03:32 

KonstancjaJeziorna

Użytkownik

Zobaczcie jak to szybko można dojść od agencji modelek do polityki :) Kto by się spodziewał, że droga jest taka krótka. Dziękuję za informacje dotyczące agencji. Już jestem umówiona na spotkanie…, więc mam nadzieję, ze niedługo wszystko wypali…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015