Oświetlenie biurowe – co sprawdzi się najlepiej?

#2016-12-19 02:00:52 

rachunkowy_kucyk

Użytkownik

Witam. Szukam oświetlenia biurowego. O ile moja żona w mieszkaniu zadbała o obecność retro lampek ściennych, eleganckich lamp podłogowych, ja muszę zadbać o coś bardziej stonowanego, mniej krzykliwego, mówiąc w skrócuie – nadającego się do biura. Byłbym wdzięczny za podawanie konkretnych pomysłów.
#2016-12-19 04:05:48 

Fixxxer

Użytkownik

Nie powiedziałeś, czym konkretnie się zajmujesz, ale jeśli chodzi o działalność gospodarczą, przedsiębiorcy zajmujący się branżą przemysłową, chwalą lampy niskoprężne sodowe. Wejdź na stronę internetową sklepu GitMarket i zobacz, o czym mówię, choć ja uważam że te lampy pasują do Twojego opisu. Możesz także zastanowić się nad zakupem żarówek halogenowych. O ile rzadziej używa się ich w mieszkaniu, tak właściciele firm, czy też placówek użyteczności publicznej – chwalą sobie te żarówki. Cena także jest niezła.
#2016-12-19 04:29:03 

zadziora

Użytkownik

Ja pierwszy raz spotkałam się z żarówkami halogenowymi w restauracji, której byłam współwłaścicielką. Fajnie tworzyły klimat.
#2016-12-19 06:23:12 

Fixxxer

Użytkownik

Tak, nasycenie kolorów jest niesamowite.
#2016-12-19 07:18:59 

KonstancjaJeziorna

Użytkownik

Ja polecam takie delikatne akcenty, jak oświetlenie meblowe . My mamy taką oprawę meblową zamontowaną w szatni i to wygląda świetnie, nadaje pewną atmosferę. A wieczorem, czy w nocy, wygląda wręcz fenomenalnie, nastrojowo. Ponadto to świetna ozdoba.
#2016-12-19 09:19:47 

Bella

Użytkownik

Odniosę się jeszcze do sklepu internetowego, o którym wspomniał wyżej kolega. Warto do niego zajrzeć, gdy będziesz potrzebował elementów montażowych do lamp. Ponadto oferta pod linkiem: http://www.gitmarket.pl/oprawy-zwieszane-led/ na pewno jest godna uwagi, bo właśnie to, czego szukasz do swojego biura.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015