Chcę kupić wieniec pogrzebowy

#2017-01-10 02:43:39 

zadziora

Użytkownik

Tak się niestety złożyło, że muszę wziąć udział w pogrzebie. To bardzo przykre, bo akurat będzie to pogrzeb bardzo bliskiej mi osoby chciałabym tę ostatnią drogę uczynić piękniejszą i dstojnieszą. Chce kupić wieniec, ale zależy mi na tym, że nie był to taki zwykły,smutny wieniec. Tylko taki ładny. Gdzie mogę taki dostać?
#2017-01-10 03:38:01 

rachunkowy_kucyk

Użytkownik

A możesz coś więcej powiedzieć na temat tego, gdzie mieszkasz? Bo ja bym Ci chętnie pomógł tylko najpierw trzeba wiedzieć, dokąd w ogóle zakres poszukiwań zawęzić.
#2017-01-10 04:29:27 

zadziora

Użytkownik

Tak, przepraszam, taka rozkojarzona jestem. Chodzi mi tutaj o Ustroń, bo tam się odbędzie pogrzeb i chcę, żeby właśnie tam wieniec był dostarczony. Masz jakieś rozwiązanie właśnie tej sprawy? Nie ukrywam, że będę bardzo wdzięczna w tej chwili już właściwie za każdą pomoc, którą w tej sprawie dostanę
#2017-01-10 06:24:46 

rachunkowy_kucyk

Użytkownik

Ja Ci polecam zajrzeć na stronę http://firmamalgorzata.pl/oferta/ i wtedy zobaczysz bardzo dobry salon florystyczny. Taką kwiaciarnię, gdzie robią po prostu przepiękne różne wiązanki na różne okazje. Wiem, że jeśli chodzi o uroczystości funeralne, to też bardzo się starają i robią piękne rzeczy
#2017-01-10 09:07:51 

zadziora

Użytkownik

Bardzo Ci dziękuje dobry człowieku. Mam nadzieję, że pojadę tam i w pełni będę mogła być zadowolona z tej wiązanki, jaką dostanę, bardzo mi na tym zależy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015