Wysokiej jakości usługi programistyczne Kraków

#2017-01-23 08:02:45 

Karol

Użytkownik

Dzień dobry. Szukam firmy, która świadczy wysokiej jakości usługi programistyczne w Krakowie. Czy ktoś może mi coś polecić? Uwaga, interesują mnie tylko i wyłącznie firmy. Podkreślam to, bo nie chcę nawiązywać współpracy z indywidualną osobą, a jestem zainteresowany jedynie w nawiązaniu dłuższej współpracy z firma, która takie usługi świadczy. Nie chcę nikogo dodatkowo zatrudniać do swojej firmy, wolę zastosować w tej kwestii outsourcing.
#2017-01-23 08:42:14 

ziemniak

Użytkownik

A co jest niby lepszego w outsourcingu niż w zwykłym zatrudnianiu ludzi? Pewnie wyszło by Ci o wiele taniej jakbyś zatrudnił jakiegoś specjalistę od programowania, a nie nawiązywał współpracę z jakąś inną firmą. A później wszyscy się dziwią, że tyle się płaci za usługi informatyczne…
#2017-01-23 09:17:42 

Karol

Użytkownik

Nie jest dla mnie istotne czy zapłaciłbym mniej czy więcej. Nie znam się na usługach informatycznych, a więc wolę zatrudnić firmę, która zna tę branżę i wie co robi, a nie brać odpowiedzialności za pojedynczego człowieka, który pracowałby na moje zlecenie. Ponadto jestem zainteresowany rozwinięciem tej współpracy w późniejszym czasie, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i firma spełni moje oczekiwania. Także proszę nie wyciągać wniosków i darować sobie życiowe rady w kwestii prowadzenia biznesu, bo nie o tym jest temat.
#2017-01-23 10:42:02 

Maskarada

Użytkownik

No to ja Ci polecę Indata Solutions, sprawdź tę firmę koniecznie.
#2017-01-23 11:21:36 

Fixxxer

Użytkownik

O tak, też ich polecam! Nawet podrzucę Ci link do ofert programowania: http://www.indata-solutions.pl/uslugi-programistyczne, bardzo profesjonalna firma. Świadczą usługi programistyczne na wysokim poziomie, mają dobry sprzęt i ogromną wiedzę. Sama wypróbowałam i szczerze polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015