Chcę kupić podnośnik Meva Mini – czy opłaca się?

#2017-02-15 05:30:01 

rachunkowy_kucyk

Użytkownik

Szukam opinii na temat modelu podnośnika wskazanego w temacie postu. Lekarz który opiekuje się moim dziadkiem twierdzi że to bardzo dobre rozwiązanie ale jestem takim człowiekiem że wolę się upewnić też u innych. Macie jakąś wiedzę na temat tego sprzętu?
#2017-02-15 06:06:44 

jadzia

Użytkownik

Sklep kojarzę raczej ze słyszenia bo sama nie korzystałam z niczego ani nie polecałam pacjentom z doświadczenia jednak głosy o nich są zdecydowanie pozytywne. Nie sądzę abyś był tym podnośnikiem rozczarowany.
#2017-02-15 07:46:18 

JaXXXaJ

Użytkownik

O ile mi wiadomo to podnośnik Meva Mini w tej chwili zalicza się do czołówki http://www.meva-podnosniki.pl/index.php/podnosniki/podnosnik-meva-mini. Naturalnie można szukać czegoś innego ale w tej cenie i w tych gabarytach bezkonkurencyjne rozwiązanie dla osoby chorej.
#2017-02-15 09:28:41 

rachunkowy_kucyk

Użytkownik

Czyli jakiś konkret już masz. Generalnie z podnośnikami dużo zależy od kwestii indywidualnych. Pewny udźwig i wytrzymałość to dwa ale jest jeszcze wygoda użytkowania i tego absolutnie nie wolno pomijać.
#2017-02-15 10:55:50 

zadziora

Użytkownik

Ze sprzętem tego typu w Polsce dziś nie ma kłopotu ponieważ oferta jest szeroka. No i są rehabilitanci czy lekarze których można zapytać o najlepsze opcje – oni coś zawsze podpowiedzą. No bo kto wiele lepiej jak nie oni?
#2017-02-15 11:44:31 

pancerna

Użytkownik

Wiem z doświadczeń własnych że jak się człowiek zajmuje ileś czasu niepełnosprawną osobą to sam staje się ekspertem i wiem czego oczekiwać od takich urządzeń.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015