Zakładanie nowej spółki z oo a szansa na otrzymanie dotacji

#2017-02-20 02:53:11 

ziemniak

Użytkownik

Pytanie do osób z urzędów, a szczególnie do tych zajmujących się dotacjami dla firm – czy mam większe szanse na otrzymanie pieniedzy ze starą spółką czy z nową? Proszę o szybką i konkretną odpowiedź bo dostałem sygnał że milej widziana bedzie nowa dzialalnosc ale to wydaje mi sie troche bez sensu a poza tym nie mam czasu na zakładanie kolejnej firmy. Będę zobowiązany za informacje.
#2017-02-20 03:15:52 

Maskarada

Użytkownik

Witam. Na czyste spółki patrzą przychylniej bo nie muszą zapoznawać się z historią działalności. Nie jest to takie bez sensu bo nowa i stara spółka maja wedle badań identyczne szanse na upadek a do odpowiedzialności zawsze jest kogo ciągnąć więc im to obojętne pod tym wzgledem.
#2017-02-20 04:42:18 

Karol

Użytkownik

Zgadzam się z panią wyżej – sprawdziłem doświadczalnie :P. Dziwne te nasze urzędy ale co zrobisz? Świata nie zmienisz. Podpowiem ci jak ja zrobiłem – zakładanie spółki z oo tradycyjnym sposobem sobie darowałem bo musiałem mieć nowa na już. Dlatego poszedłem do tej firmy - http://ltd-solutions.pl/rejestracja-spolek/, która od dawna profesjonalnie zakłada firmy i sprzedaje gotowce. Przepisanie trwa góra jeden dzień, wszystko masz sprawdzone i pewne a dokumenty do wglądu przed podjęciem decyzji. Opcja świetna nie tylko dla tych którym się spieszy.
#2017-02-20 05:40:14 

Orzeszek

Użytkownik

Gdybym ja o tym wiedział rok temu... Że też nie pomyslałem bo rzeczywiście wystarczy firme przepisac i juz. Drogie to jest w ogóle?
#2017-02-20 08:21:15 

Karol

Użytkownik

Teraz to nie wiem bo już jakiś czas temu kupowałem ale nie były to jakieś duże pieniadze. Zobacz na stronie którą wstawiłem, tam wszystko powinno byc.
#2017-02-20 08:36:23 

Orzeszek

Użytkownik

Sprawdziłem i są to smieszne pieniadze. Wiecej wydałem na konsultacje, dojazdy i spełnianie dziwnych urzedowych wymagań.
#2017-02-20 10:42:38 

KonstancjaJeziorna

Użytkownik

Bardzo dziekuje link bo zastanawiałam się własnie jak to działa. :)
#2017-02-20 11:56:28 

ziemniak

Użytkownik

Również dziękuję i zamykam temat. Bardzo się cieszę że napisałeś bo gdyby nie ty to szukałbym jak dziecko we mgle a tak naprawdę cały proces rzeczywiscie jest prosty i zrozumiały. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015