Dziecięce zajęcia plastyczne w Warszawie, gdzie takie organizują?

#2017-03-13 01:05:24 

kupka

Użytkownik

Słyszałam, że dziecko zdecydowanie szybciej się rozwija, jeśli uda mu się szybko opanować umiejśtność rysowania i ogólnie kwestie plastyczne. Podobno w ten sposób mocno pracuje wyobraźnia dziecka. Chciałabym posyłać swoje dzieci na takie zajęcia, tylko za bardzo nie wiem, gdzie organizuje się jakieś dobre zajęcia na odpowiednim poziomie, może Wy wiecie coś na ten temat?
#2017-03-13 01:54:34 

cycolina

Użytkownik

Zdecydwoanie tak włąśnie jest, żę dziecko, które ma podstawy w postaci dużej plaety, kolorów, kształtów i w końcu obrazów, może lepiej i szybciej pojmować świat. Oczywiście nie musi to być wszrchstronne wykorzystanie narzędzi plastycznych, bo przecież chodzi o zabawę.
#2017-03-13 03:53:42 

JaXXXaJ

Użytkownik

Akurat jesteśmy po kilku tego typu zajęciach i mój syn bardzo je polubił. Wcześniej niechętnie brał się za rysowanie, bo twierdził, że to nudne. W końću jakimś podstępem udało mi się go zaciągnąć na zajęcia dla dzieci i zdarzył się cud... Mój syn w ciągu dnia sam zabiera się za rysowanie :)))
#2017-03-13 06:29:58 

kupka

Użytkownik

Może nie pokazałeś mu jakie to jest fajne...
#2017-03-13 09:25:14 

JaXXXaJ

Użytkownik

Pokazałem i to nie raz... Co do zajęć to znajdziesz o nich więcej informacji tutaj http://www.ckit.pl/plastyka-dla-dzieci/ a jeśli się zdecydujesz to wrażeniea bedą tylko pozytywne. Dzieci uczą się rysować, malować, posługiwać nożyczkami, czyli wszystko to co w zajęcia plastycznych powinno się odbywać. Jeśli zajęcia plastyczne dla dzieci w Warszawie to tylko tutaj .

#2017-03-13 11:19:07 

Bella

Użytkownik

Fajne jest właśnie to, że opróćz wykorzsytania tradycyjnych metod zabawy, czyli rysowania i malowania dostępne są dla dzieci także inne formy, jak wycinanki, tworzenie z gliny, gipsu, tworzenie origami, czy w końcu malowanie na szkle. Całe mnóstwo przyjemności za niewielką cenę. Dzieci na pewno to polubią.
#2017-03-13 12:46:47 

KonstancjaJeziorna

Użytkownik

Mimo, że mamy dodc daleko na te zajęcia to bardzo lubimy przyjeżdżać regularnie i po prostu się bawić. Sama nie mam głowy do wymyślania dziecom zabaw, więc korzystam z gotowca i to bardzo dobrego...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015