Ile kosztują zestawy littlest pet shop i czy opłaca się zamawiać przez internet?

#2017-03-15 03:32:22 

cycolina

Użytkownik

Hejka! Ile kosztują zestawy zabawek littlest pet shop i czy ktoś porównywał z cenami w sklepach internetowych? Gdzie ewentualnie opłacałoby się zamawiać? Cena jest oczywiście ważna ale chciałabym móc wybrać kilka zestawów wiec proszę o polecenie stron z wiekszym asortymentem. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje.
#2017-03-15 04:02:04 

Orzeszek

Użytkownik

Zamawiałem na urodziny córek Littlest Pet Shop zestawy najtaniej można dostać tu: http://www.ebambini.pl/Zestawy-c1511 i polecam bo jest w czym wybierać. Z tej serii mają akurat chyba wszystko, a dodatkowo znajdziesz pozostałe topowe zabawki jak angry birdsy czy little pony. Idealny sklep jeśli chcesz kupić coś fajnego dla dziecka :)
#2017-03-15 04:50:20 

Kika25

Użytkownik

Podziwiam że się na tym wszystkim znacie bo ja totalnie sie nie orientuje co jest modne a co nie. Zabawek nie umiem kupować wcale bo jestem zwolenniczką planszówek i uważam że powinno się każdą zabawę łaczyć z edukacją.
#2017-03-15 05:07:46 

Orzeszek

Użytkownik

Planszówki są fajne ale ile można w nie grać? Poza tym dużo zależy od rodzica, jakie ma podejście i czego chce poprzez zabawę dziecka nauczyć. Synowi na plaży poprzez zabawe kamieniami wyjaśniłem na czym polegaja kredyty w bankach wiec naprawde nie trzeba duzo zeby polaczyc przyjemne z pozytecznym, pozdrawiam.
#2017-03-15 07:24:35 

Kika25

Użytkownik

No dobra, ale nie wszyscy mają na to czas albo umiejetnosci zeby tak dogadywać się z dzieckiem.
#2017-03-15 10:01:29 

Orzeszek

Użytkownik

Co ty gadasz :P. Czas sie zawsze znajdzie, w zasadzie pracuję na 3 etaty a na trójkę dzieci zawsze znajduję minimum godzinke dziennie. Jeśli chodzi o dogadywanie się to wynika to z rodzicielstwa i nie trzeba czytać specjalnych ksiazek tylko być tym ojcem albo matką i to naprawdę wystarczy do stworzenia zdrowych relacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015