Do kogo zgłosić się na leczenie depresji poporodowej?

#2017-04-03 05:51:04 

ziemniak

Użytkownik

Moja siostra młodsza niedawno została matką. Niestety w wyniku sytuacji losowych jest samotną matką. Wszystko jej się skumulowało i niestety myślę, że cierpi na depresję poporodową… Wszystkie objawy się zgadzają, a ja nie wiem jak jej pomóc. Możecie mi polecić kogoś, kto mógłby jej pomocy udzielić? Bardzo proszę.
#2017-04-03 07:46:41 

jadzia

Użytkownik

O rety, dobrze że ma takiego opiekuńczego brata, który jej chce pomóc, wiele kobiet nie ma takiego wsparcia i dzieją się tragedie różne… Ja nie pomogę, bo się nie znam, ale trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!
#2017-04-03 10:07:10 

ziemniak

Użytkownik

No dziękuję bardzo, przyda się to na pewno.
#2017-04-03 11:28:13 

Maskarada

Użytkownik

ja też przeszłam przez depresję poporodową… Bardzo to ciężkie były chwile, ale na szczęście mąż mnie wysłał na leczenie depresji poporodowej tutaj: http://psychiatrzy.pl/leczenie-depresji-poporodowej/. Bardzo mi tam pomogli, sprawili że znowu zaczęłam jakoś tym macierzyństwem się cieszyć, wróciłam do formy i przestałam się bać tego wszystkiego, bo na początku było naprawdę ciężko…
#2017-04-03 12:22:13 

ziemniak

Użytkownik

No właśnie u nas też jest ciężko, dlatego właśnie szukamy pomocy. Bardzo dziękuję za namiary, mam nadzieję, że siostrze też pomogą tak jak pani!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015