Ile w necie zapłacę za folię bąbelkową?

#2017-04-25 23:46:36 

kupka

Użytkownik

Hej! Macie może informacje ile w necie trzeba zapłacić za zwyczajną folię bąbelkową? Zwykle kupowałam takie rzeczy, podobnie jak koperty, taśmy i kartony czyli wszystko co potrzebne do wysyłkowej sprzedaży w hurtowni w moim mieście. Ostatnio podnieśli znacznie ceny i nie wiem czym to jest spowodowane. Ogólnie podrożały takie rzeczy czy jak?
#2017-04-26 00:07:00 

Orzeszek

Użytkownik

Nie zauważyłem żeby folie podrożały. Od zawsze były tanie wiec skoro zauważalnie podnieśli ceny to chyba czas zmienić sklep. Szczerze doradzam współpracę z internetowymi sprzedawcami bo wychodzi dużo taniej, a zamówienia składa się szybciej bo nie trzeba nigdzie jeździć i biegać bo halach. Sprawdź np ten: ebordi.pl/towar/lista/31/folia-babelkowa. Od dawna współpracuję z nimi i nie mogę złego słowa powiedzieć na cokolwiek.
#2017-04-26 01:26:30 

Karol

Użytkownik

Własnie miałem pisać o tej stronce :). Nie wiem, może moje zdanie też Ci się przyda bo warto zwrócić uwagę na ten sklep nie tylko ze względu na ceny ale także jakość. Folie są grubsze, a taśmy wytrzymalsze. Handluję rzeczami, które wymagają naprawdę porządnego zabezpieczenia, czasami w ruch idzie nawet taśma z włóknem szklanym. Jak dotąd nie miałem żadnych reklamacji wiec jestem bardzo zadowolony.
#2017-04-26 02:10:28 

Maskarada

Użytkownik

A podasz link do tej taśmy z włóknem? Szukam i znaleźć nie mogę, a tak poza tym to czasem nie ważne jak zabepzieczyszpaczke i tak cos mozesie połamać albo zbić. Na niektóre zdarzenia nic nie poradzisz.
#2017-04-26 04:41:49 

Karol

Użytkownik

Oczywiscie masz racje ale lepiej zrobić wiecej niż mniej szczególnie że klient widzi czy się przyłożyłeś do należytego zabezpieczenia. Link o który prosiłaś: http://ebordi.pl/towar/lista/15/tasmy-wzmacniane-z-wloknem-szklanym. Ta taśma to jedna z najbardziej wytrzymałych jakie miałem okazje używać, a do tego wygodnie się z nią pracuje. Jest elastyczna i ładnie daje się prowadzić po przedmiotach, pozdrawiam.
#2017-04-26 07:01:52 

Maskarada

Użytkownik

Dzięki wielkie za odpowiedź, pozdrawiam również i wszystkiego dobrego życzę!
#2017-04-26 09:41:55 

Karol

Użytkownik

Dziękuję i nie ma za co :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015