Potrzebuję zamontować zbiornik na paliwo, co powinienem wiedzieć?

#2017-05-12 08:01:51 

rachunkowy_kucyk

Użytkownik

Hej wszystkim. Prowadzę gospodarstwo rolne i potrzebuje zamontować u siebie zbiornik na paliwo do maszyn. Wiem ze można bez problemu kupić taki zbiornik nawet przez internet ale interesuje mnie jak to wygląda od strony prawa. Czy można coś takiego po prostu sobie zamontować? Ewentualnie jeżeli macie kogoś sprawdzonego sprzedającego takie zbiorniki to będę wdzięczny za informacje.
#2017-05-12 10:39:02 

Fixxxer

Użytkownik

Polecam zobaczyć na stronie ZbiornikiZaGrosze.pl bo tam maja bardzo fajne oferty. Co do samych pozwoleń, wiem ze jest coś takiego ze jeżeli montujesz zbiornik do pojemności 2500l to jest tam jakaś uproszczona procedura dzięki czemu nie musisz zgłaszać tego w kilku różnych miejscach.
#2017-05-12 11:13:35 

zadziora

Użytkownik

Z tego co się orientuję to wszystko zależy tez jaki to jest zbiornik. Ogólnie procedura jest taka ze musisz zgłosić taki zbiornik do urzędu dozoru technicznego. Z tego co wiem to należy tez jeszcze otrzymać decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia. Mimo wszystko najlepiej było by się dowiedzieć u kogoś kto sprzedaje takie zbiorniki bo oni na pewno mają więcej informacji na ten temat ;)
#2017-05-12 12:34:31 

rachunkowy_kucyk

Użytkownik

Cały czas przeglądam internet szukam różnych informacji na ten temat ale z tego co już udało mi się wyczytać to jest możliwość zrobienia tego na warunkach uproszczonych ale wszystko tutaj zależy od pojemności zbiornika i od tego jaki materiał będzie w nim składowany.
#2017-05-12 13:25:51 

ziemniak

Użytkownik

Ja kupowałem zbiornik na paliwo na stronie http://zbiornikizagrosze.pl/zbiorniki-na-paliwo-dwuplaszczowe/. Zbiorniki bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne i posiadają wszystkie odpowiednie certyfikaty wie bez problemu będzie można je zamontować przy zminimalizowaniu formalności urzędowych. Na stronie masz na ten temat dużo ciekawych informacji więc mozesz wejść i poczytać :)
#2017-05-12 15:49:30 

rachunkowy_kucyk

Użytkownik

Odezwie ie do ciebie na pw to mozesz będziesz w stanie odpowiedzieć mi na kilka pytań skoro masz taki zbiornik u siebie. Dużo się już na ten temat dowiedziałem ale jest jeszcze kilka rzeczy które są dla mnie nie jasne ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015