Interesuje mnie praca w Holandii przy kwiatach – macie doświadczenia?

#2017-06-12 23:04:28 

rachunkowy_kucyk

Użytkownik

Słyszałem że w miarę przyjemną i równocześnie sensownie płatną robotą sezonową u Holendrów są kwiaty. Tulipany i cała reszta. Chciałbym się dowiedzieć czy rzeczywiście tak jest – może pracowaliście i możecie się spostrzeżeniami podzielić. No i jaki pośrednik ma dobre oferty w tym temacie?
#2017-06-13 01:02:59 

ziemniak

Użytkownik

Rzeczywiście na kwiatach da się tam całkiem nieźle zarobić. Oczywiście jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach i nie zawsze każda firma zaoferuje równie korzystną stawkę. Mam nadzieję że znajdziesz coś odpowiedniego.
#2017-06-13 02:18:43 

Karol

Użytkownik

Najważniejszym elementem układanki jest pośrednik. Agencje mają wiele ofert w swoich zasobach, część naprawdę korzystna.
#2017-06-13 03:57:18 

zadziora

Użytkownik

Bardzo dobrą agencją z dużą renomą jest ta - http://marvelpc.pl/praca-w-holandii.html. Dwa razy załatwiałam sobie pracę z ich wsparciem i w obu przypadkach miałam dobre zarobki i naprawdę fajne warunki bytowe. Rzeczywiście jak jest potrzebna przyjemniejsza praca Holandia kwiaty hoduje na tak dużą skalę że Polacy zawsze coś w tej branży znajdą. Ja się przy kwiatach nie zmęczyłam jakoś bardzo zwłaszcza patrząc na wynagrodzenie.
#2017-06-13 06:09:23 

KonstancjaJeziorna

Użytkownik

No właśnie też myślałam o tulipanach, czasami w ofertach jest od razu bukietowanie i potem takie pęczki kwiatów trafiają do marketów w holenderskich miastach.
#2017-06-13 07:36:00 

admin

Użytkownik

Czytałem w sieci różne opinie odnośnie zatrudnienia w Holandii przez agencje. W większości opinie były na plus, o tej agencji z linka też czytałem że bardzo spoko. Jak firma na miejscu ma dobre podejście to chyba musi być ok.
#2017-06-13 09:20:47 

dużyJoe

Użytkownik

Siostra robiła przy tulipanach. Fajnie było, na kasę nie mogła narzekać a to raczej w tym wszystkim najważniejsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015