Co oferują klientom autoryzowane serwisy Renault?

#2019-09-09 07:24:42 

pancerna

Użytkownik

Witajcie. Do niedawan myślałam, ze autoryzowane stacje obsługi służą głównie przeglądom gwarancyjnym, ale potem dowiedziałam się od znajomych, ze warto z nich korzystac również w innych sytuacjach. A wy korzystaliście z serwisów ASO Renault albo innych marek? Co one jeszcze oferują?
#2019-09-09 10:10:12 

drzewiara

Użytkownik

Ja mam w wybranym serwisie ASO Renault zapewnioną stałą opiekę w ramach korzytsnego pakietu serwisowego, choć mój samochód jest już po gwarancji. Na stronie https://serwisyaso.pl/serwis-renault/ są opisane rózne pakiety, więc możesz wybrac sobie taki, który wydaje Ci się optymalny.
#2019-09-09 12:10:16 

UrlichVonMarienburg

Użytkownik

Ja np. w serwisie ASO Renault otrzymałem auto zastępcze na czas naprawy oraz możliwośc płatności w ratach. Dostałem też gwarancję na wszystkie nowo zamontowane podzespoły.
#2019-09-09 14:20:43 

pancerna

Użytkownik

Aha, dziękuję za wyjaśnienie. A jest gdzieś w necie aktualny wykaz serwisów ASO Renault w poszczególnych miastach? Interesuje mnie najbardziej Poznań i okolice.
#2019-09-09 15:54:00 

UrlichVonMarienburg

Użytkownik

Tak, np. na portalu Serwisyaso.pl znajdziesz rzetelny spis najlepszych autoryzowanych serwisów Renault w Poznaniu i nie tylko, wraz z odnośnikami do ich stron internetowych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015